Biz aşık olduk! Zalim İstanbul 7. Bölüm

37 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un 7. Bölümde, otel odasında Agah ve Seher'e yakalanan Cemre ile Cenk zor durumda kalıyorlar!

Seher, kızı Cemre'nin otel odasında Cenk ile beraber olduğunu öğrendiğinde çok sinirlenir. Agah da oğlu Cenk'in otel de olduğunu öğrenince soluğu orada alır. Seher ile karşılaşınca çok şaşırır. Birlikte Cemre ve Cenk'in olduğu odaya yönelirler. Cenk, çalan otel odası kapısını açtığında karşısında babası ve Seher'i görünce şok olur. Cemre, annesini gördüğünde çok utanır. Agah ve Seher otel odasında ne yaptıklarını sorar. Cemre sessiz kalır. Cenk ise, başta Cemre olmak üzere verdiği cevapla odadakileri şaşırtır. "Biz aşık olduk!" diye olayı kurtarmaya çalışır.

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #ceren #cemre #cenk #nedim
Kategori
İstanbul
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.