DATÇA - MARMARİS KARAVAN KAMPIMIZ BİTTİ (Karavanımızla 4 Gece 5 Günlük Tatilimizin Son Günündeyiz)

11 İzlenme
Published
Karavanımızla çıkmış olduğumuz Datça ve Marmaris etabından oluşan 4 gece 5 günlük kamp serüvenimizin son gününde Marmaris Kordonu ve Marmaris Kalesini geziyoruz.

Karavanımızla ilk defa çıkmış olduğumuz bu kamp serüveni bize daha önce hiç yaşamadığımız deneyimler yaşatıyor.

Yeni videolarımızı kaçırmamak için https://www.youtube.com/channel/UCclMG27M2YDSKz0BoV6nhEA/?sub_confirmation=1 tıklayarak abone olabilirsiniz.


KESİNLİKLE İZLEMENİZ GEREKEN OYNATMA LİSTELERİMİZ
Fethiyede Gezilecek Yerler Listesi Tüm Videolar https://www.youtube.com/watch?v=tbIlnyJrXcU&list=PLnwQQCKDwWs67ao3Cj7TLpv2ISZjyq9SJ
Kendi Karavanımızı Yapma Hikayemiz Tüm Videolar https://www.youtube.com/watch?v=7xj3e5eWJlY&list=PLnwQQCKDwWs7C9ANXxv5WFj3lC-oiKNQG&index=1&t=266s
Düzce Yolculuğu Tüm Videolar https://www.youtube.com/watch?v=YD04TE011sk&list=PLnwQQCKDwWs7DPbYj7evRpDKHyu3Bey9a

İNSTAGRAM
https://www.instagram.com/beysetvanlife/

BİZ KİMİZ ?
Merhabalar arkadaşlar , biz Tolga ve Aynur YILDIRIM , kendi yaptığımız Hyundai H100 Campervanımız (karavan) ve iki çocuğumuz ile beraber kamp ve gezi dünyasına atıldık :) Gezerken çok eğleniyor ve bu anları sizlerle paylaşıyoruz.

Karavanımız ile gezdiğimiz yerler belkide günün birinde size güzel bir tatil için ilham verebilir. Serüvenimize destek vermek ve hikayemizi izlemek isterseniz kanalımıza abone olabilirsiniz :)


#karavan #kamp #tatil
Kategori
Marmaris
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.