Eşsiz Koylarıyla Fethiye Ölüdeniz TEKNE TURU (Kelebekler Vadisi - St.Nicholas Adası - Akvaryum Koyu)

21 İzlenme
Published
Türkiye'nin en önemli tatil beldelerinden olan Ölüdeniz'de yapacağınız etkinliklerin başında tekne turu gelmektedir. Eğer Fethiye'ye gitme gibi bir düşünceniz varsa en baştaki tavsiyemiz "Ölüdeniz Tekne Turu" yapmanız yönünde olacaktır. Tatilinizin en güzel anlarını yaşayacağınız Fethiye tekne turu, sizleri hayatınızda görebileceğiniz en güzel plajlara ve koylara götürüp yüzme şansı verecektir.

Biz de daha önce Fethiye tatilinde yapılacaklar listesine eklediğimiz tekne turu ile Ölüdeniz'i gezme planımızı gerçekleştirdik. İlk başta nasıl olur acaba diye düşünsek de yeni yerler keşfettikçe ve turkuaz rengindeki koylarda yüzdükçe Fethiye'de tekne turunun harika olduğunu anladık. Fethiye tekne turu fiyatları yüksek olsa da geziden sonra buna fazlasıyla değdiğini hissediyorsunuz.

Bu videoda yaptığımız tekne turundan geriye kalan muhteşem görüntüleri sizlere aktararak tekne turlarıyla ilgili bilgi edinmenizi amaçladım. Fethiye tekne turu videosunu seyrederek bu etkinliği yapma konusunda karar verebilirsiniz. Ayrıca Fethiye tekne turu rotaları hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Fethiye Ölüdeniz tekne turu nereden kalkıyor, Fethiye tekne turu nerelere gidiyor gibi tüm soruların cevapları videomuzda.

Ölüdeniz, her ne kadar sadece bir plaj olarak bilinse de aslında içinde birçok harika koy ve plaj barındıran bir tatil beldesi. Sizler de bu muhteşem koy ve plajları keşfetmek, buz gibi ve turkuaz renkteki sularda yüzmek isterseniz bu turlara katılmanızı tavsiye ederim. Sizleri nelerin karşılayacağı hakkında öncesinde bilgi sahibi olmanız için de videomuzu seyretmeniz isabetli olacaktır.

#Fethiye #Ölüdeniz #TekneTuru


KANALIMA ÜCRETSİZ OLARAK ABONE OLABİLİRSİNİZ. ????????
???? ZİLİ DE AÇARSANIZ VİDEOLARIMDAN İLK SİZİN HABERİNİZ OLUR...
Kanalımıza abone olmak için tıklayınız:
https://goo.gl/Ds8Em7

BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN!
Facebook: https://www.facebook.com/GezGezinsani
Instagram: https://www.instagram.com/GezGezinsani
Twitter: https://twitter.com/GezGezinsani
Pinterest: https://tr.pinterest.com/GezGezinsani
Telegram: https://t.me/GezGezinsani
Kategori
Fethiye
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.