Fethiye babadağ ölüdeniz teleferik ile çıktık

18 İzlenme
Published
Selam dostlar Fethiye ölüdeniz Babadağ'a yakın zamanda açılışı yapılacak teleferik ile çıkma fırsatı yakaladık. Teleferik'te en az yamaç paraşütü kadar keyifliydi. Ölüdeniz kuş bakışı muhteşem manzarasını görmek için yolunuz düşerse kaçırmayın derim. Babadağ nasıl çıkılır 'ın cevabı artık tek çünkü araç çıkışı da yasaklanacakmış

Normalde araçlar ile yaklaşık 40 dakika gibi bir zamanda çıkılan Babadağ’a, Fethiye Teleferik ile 16 dakikada ulaşılıyor.

Fethiye teleferik fiyatları kişi başı 80 TL olarak belirlenmiş durumda. Çalışma saatleri, sabah saat 8 ile akşam 9 arasını kapsıyor.

Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen teleferik projesi ile, yılın 12 ayı hizmet vermesi hedefleniyor.

Bahar aylarında Ölüdeniz’de denize girdikten sonra, Fethiye Skywalk teleferik ile kadar kısa süre içerisinde 1969 rakımlı Babadağ‘a ulaşıp kardan adam yapabilme imkanı bulacak. Böylece Fethiye’ye gelen ziyaretçiler, yaz ve kış mevsimini aynı anda yaşama imkanı bulmuş olacak.

Babadağ, which can be reached in approximately 40 minutes with aid vehicles, can be reached by Fethiye Cable Car.

Fethiye cable car prices are determined as 80 TL (8 €) per person. Working hours are from 8 am to 9 pm.

With the cable car project by the Chamber of Commerce and Industry, it is aimed to serve in 12 years.

After spring swims in Ölüdeniz, he can reach Babadağ with an altitude of 1969 in as short a time as Fethiye Skywalk teleik and build a snowman. ' Coming to Fethiye will be to experience the summer and winter seasons at the same time.
Kategori
Fethiye
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.