FETHİYE ÖLÜDENİZ TATİLİNDE MUTLAKA YAPMANIZ GEREKENLER / blue lagoon

60 İzlenme
Published
fethiye ölüdeniz'de tatil planınız varsa sizin için bir rehber niteliğinde tavsiyelerimiz var. fethiye'de neler yapabilirsiniz peki ? patara kum tepesinde gün batımını izleyin , kumburnu tabiat parkında yüzün , belcekız plajının efsane hikayesini bizden dinledikten sonra kedinizi dalgalı sularına atın , babadağ üzerinden yamaç paraşütü yapın ,yuvarlak çayda salıncak keyfi yapıp ruhunuzu dinlendirin. birde sizin için keşfettiğimiz gizli bir koy var..
#fethiye #ölüdeniz #bluelagoon #pataraBiz 3 kisilik dev kadromuzla eglenmeyi gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi cok ama cok seven çekirdek bir aileyiz .Bizi mutlu eden yolculugun ta kendisi oldu, yolumuz hep güzel maviliklere cikti.kisacik zamanlara kocaman anilar sigdirdik.Şimdi , kanalımızda , gezip gördüklerimizi , deneyimlerimizi ve eğlence icerikli video formatlarımızi sizlerle paylaşıyoruz ...Sizde , Bizimle bu yolculuğa katılıp, hepbirlikte eglenceli zaman gecirmek isterseniz , kanalımıza abone olabilirsiniz ..
ABONE OLMAK İÇİN LİNK
https://youtu.be/YJ58JXpx07w

Kanalımızda üç ayrı içerik oynatma listesi var. GEZİ VLOG / PEKİ PEKİ ANLADIK / KISA FİLMLER...Umarız tarzımızı ve videolarımızı beğenerek izlersiniz dostlar.

UNUTMADAN oğlumuz ÇINAR'IN kanalını kaliteli çocuk içerikleri ile dolu ,çocuğunuz varsa bir göz atın deriz ;) https://www.youtube.com/channel/UCm93j1Omp8nHX07Ia3HYiEg?view_as=public


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER VİDEO İÇERİKLERİMİZ

* MİAMİ BOT TURU STAR İSLAND *** https://youtu.be/wxXA_hi2HFE
*KEY WEST ADASI RÜYA ADA **** https://youtu.be/yZaxfDM1fOQ
*BAHAMA ADALARI DORİAN KASIRGASI** https://youtu.be/3KEfUeJvi6A
* CRUİSE GEMİSİ NASILDI ? *** https://youtu.be/6cEA4RR1QAk
* LİTTLE HAVANA *** https://youtu.be/ht3159UeSZ4
* MİAMİ BEACH *** https://youtu.be/r1Xiuw10nEk
Kategori
Fethiye
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.