Hayaticik Cik Cik Cik! - Cemile, Hayati'nin Peşinde! - Ulan İstanbul 22. Bölüm

20 İzlenme
Published
Ulan İstanbul 22. Bölüm Bir hoş olan Cemile, Hayatinin Peşinde.

Önce Talip, ardından da köşkün güvenlik engeline takılan Ferdi, bu sorumsuz davranışı ile ekibi büyük tehlikeye atar. Ferdi’nin davranışlarındaki tuhaflığı ilk Karlos, sonra da Kandemir fark eder. İkisinin de gözü Ferdi’nin üzerindedir. Çetenin yeni hedefi; iddia bağımlısı Karhan Hanut’tur. Karhan, her an, her dakika bir şey uğruna iddiaya girebilen, babadan zengin, sorumsuz biridir. Onu kolayca oyuna getireceklerini sanan çete, bu kez baltayı taşa vurur ve ilk girdikleri iddiada 100 Bbn TL kaybederler. Köşkteki soygunun farkına varan Boncuklu Ailesi, tek yedek anahtara sahip olan Talip’i suçlar. Ceyhun’dan yardım isteyen Talip’in peşini yanlış anlaşılmalar bir türlü bırakmaz. Bu durum Şehriban ile olan planlarını da etkiler. Talihsiz adamın bütün hayatı altüst olur. Ferdi, Talip’in başına gelenleri öğrendikten sonra hatasını Karlos’un da desteğiyle telafi etmeye çalışır. Kaybettikleri parayı ve daha fazlasını kazanmak için Karhan’ın maç teklifini kabul eden çete, yeşil sahaya kazanmak için çıkar. Ancak maçta da şansları yaver gitmeyen çeteye hiç beklenmedik bir isim yardım eder. Ceyhun’un Boncuklu Ailesi’nde yaşanan soygunu araştırdığı haberi ise ortamın daha da gerilmesine neden olur. Arkasından çevrilen işleri çözen Kandemir ise, yüzleşmek için evde Ferdi’yi beklemektedir.

İstanbul'da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, yanında yetiştirdiği ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi; "Adaletli Çalmak"tır. İhtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan araklarlar. Ferdi, Karlos, Yaren ve Bahadır'dan oluşan bu tayfayı birbirine bağlayan en temel şey dostluktur. Ancak Kandemir'in eski ve değerli dostu olan Ali Rıza Kaptan'ın kendisi yüzünden tuzağa düşürülüp cezaevine girdiğini öğrenmesi her şeyi değiştirir...
Kandemir ve çetesi İstanbul'un eski mahallelerinden birine yepyeni kimliklerle yerleşirler. Bu yalandan ailenin babası Kandemir ve sözde çocuklarının eve yerleşecekleri gün, bir sürpriz misafir daha katılır aralarına... Derya'nın da ekibe katılmasıyla Kandemir ve 5 çocuğundan oluşan Nevizade Ailesi son şeklini alır. Ekibin sakin ve olaysız zannedip yerleşmeye karar verdikleri mahallede ise hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değildir.

Ulan İstanbul Tüm Bölümler - https://www.kanald.com.tr/ulan-istanbul/bolumler
Kategori
İstanbul
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.