KARAVANLA BEDAVAYA FETHİYE ÖLÜDENİZ'DE MÜTHİŞ BİR GÜN (Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2021)

41 İzlenme
Published
Merhaba arkadaşlar bu videoda karavanımızla Ölüdenize gidiyoruz.Ücretsiz bir park alanına karavanımızı park edip masamızı denize sıfır bir konuma kuruyor ve gün boyu Ölüdeniz'in keyfini çıkarıyoruz..

Ölüdeniz deyince akla gelen yamaç paraşütleri gün boyu havada süzülerek inanılmaz görüntülere imza attı.Bizde ilgilenen arkadaşlar için bu videomuzda yamaç paraşütü fiyatlarını öğrendik.

Tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu aktivite Fethiye tatilinde yapılabilecekler açısından sizlere bir fikir verir diye umuyoruz.

Yeni videolarımızı kaçırmamak için https://www.youtube.com/channel/UCclMG27M2YDSKz0BoV6nhEA/?sub_confirmation=1 tıklayarak abone olabilirsiniz.

KESİNLİKLE İZLEMENİZ GEREKEN OYNATMA LİSTELERİMİZ
Fethiyede Gezilecek Yerler Listesi Tüm Videolar https://www.youtube.com/watch?v=tbIlnyJrXcU&list=PLnwQQCKDwWs67ao3Cj7TLpv2ISZjyq9SJ
Kendi Karavanımızı Yapma Hikayemiz Tüm Videolar https://www.youtube.com/watch?v=7xj3e5eWJlY&list=PLnwQQCKDwWs7C9ANXxv5WFj3lC-oiKNQG&index=1&t=266s
Düzce Yolculuğu Tüm Videolar https://www.youtube.com/watch?v=YD04TE011sk&list=PLnwQQCKDwWs7DPbYj7evRpDKHyu3Bey9a

İNSTAGRAM
https://www.instagram.com/beysetvanlife/

BİZ KİMİZ ?
Merhabalar arkadaşlar , biz Tolga ve Aynur YILDIRIM , kendi yaptığımız Hyundai H100 Campervanımız (karavan) ve iki çocuğumuz ile beraber kamp ve gezi dünyasına atıldık :) Gezerken çok eğleniyor ve bu anları sizlerle paylaşıyoruz.

Karavanımız ile gezdiğimiz yerler belkide günün birinde size güzel bir tatil için ilham verebilir. Serüvenimize destek vermek ve hikayemizi izlemek isterseniz kanalımıza abone olabilirsiniz :)

#fethiye #ölüdeniz #karavan
Kategori
Fethiye
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.