Marmaris yangınından bir hafta önce || Marmaris ve koyları VLOG (English subtitles)

37 İzlenme
Published
Çocukuluğumuzdan beri gittiğimiz Marmaris'i saran korkunç yangınlardan dolayı bu videoyu yayınlamayı biraz beklettik. Yangından bir hafta önce yaptığımız Marmaris gezisi Vlog'unu sizinle paylaşıp Marmaris ve koylarının inanılmaz güzelliğini tekrardan seyretmek istedik. Bizim yıllardır gittiğimiz bazı mekanları tanıttık iki bölüm olarak. Karavanı bu sefer almadık, araba ve sürat teknesiyle gezip otel, lokanta ve beach'leri gezdik. Bu bölümde İçmeler'de Orka Lotus Beach Hotel, Kumlubük'te Hollandalı Ahmet'in yeri, manzara için Aşıklar tepesine gittik.

Bu sefer yolculuğa karavanı almadan çıktık çünkü bayram döneminde kamp alanları oldukça kalabalık oluyor, o kaosun içine girmek istemedik. Kamp alanları ve en sakin yerler bile geçtiğimiz yıllardan çok daha kalabalıktı.

Abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın, bize destekleriniz için çok teşekkür ederiz!
Instagram: https://www.instagram.com/camperize/

Kamera: DJI Osmo Pocket 2
Orka Lotus Beach: https://www.orkalotusbeach.com
Hollandalı Ahmet'in yeri (Kumlubük Yacht Club): https://kumlubukuyachtclub.com
#marmaris #roadtrip #vlog

...
A week before the Marmaris forest fires || Marmaris and bays VLOG

Due to the terrible fires surrounding Marmaris, where we have been going since our childhood, we waited a little while to publish this video. We wanted to share with you our Marmaris trip Vlog we made a week before the fires so that we can watch the incredible beauty of Marmaris and its bays together again. We showed some of the locations we have been going to for several years in two episodes. We did not go with our caravan this time, we traveled by car and speedboat and visited hotels, restaurants and beaches. In this episode, we went to Orka Lotus Beach Hotel in Icmeler, Dutch Ahmet's place in Kumlubuk and Aşıklar Tepesi (Lovers Hill) to watch the view.

This time we travelled without taking our campervan because the camp locations are very crowded during the holiday season. We didn't want to get into that chaos. Campsites and even the quietest places were much more crowded this time compared to recent years.

Don't forget to subscribe and like, thank you very much for your support!
Instagram: https://www.instagram.com/camperize/

Camera: DJI Osmo Pocket 2
Orka Lotus Beach: https://www.orkalotusbeach.com
Hollandalı Ahmet'in yeri (Kumlubük Yacht Club): https://kumlubukuyachtclub.com
Kategori
Marmaris
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.