MEMLEKET PARTİSİ MARMARİS SAHAYA ÇIKIYOR!

19 İzlenme
Published
MEMLEKET PARTİSİ MARMARİS SAHAYA ÇIKIYOR!
Marmaris Belediye Meclis Üyesi Duran ilgün’ün Kurucu Başkanı olduğu Memleket Partisi; Marmaris’te ilçe yönetim kurulunu oluşturarak, ilk olağan kongre hazırlıklarına başladı.
Bugün (7 Temmuz 2021) Memleket Partisi Marmaris İlçe Başkanlığında, beraberinde Memleket Partisi Muğla İl Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan’la birlikte açıklama yapan Marmaris İlçe Başkanı Duran İlgün; “Memleket Partisi Marmaris Kurucu İlçe Yönetim Kurulu olarak; olası bir erken seçim ihtimaline karşı, genel seçimlere girebilmek için Eylül ayında yapılacak olan ve Genel Başkanın seçileceği genel kurul öncesinde, ilçeler ve il kongrelerimizin tamamlanması gerekiyor. Biz Memleket Partisi Marmaris Kurucu İlçe Yönetim Kurulu olarak en geç önümüzdeki ay içerisinde, üye bazlı ilk Olağan İlçe Kongremizi yaparak görevi, seçilen yeni yönetim kurulumuza devredeceğiz. “ dedi.
Duran İlgün başkanlığında oluşturulan Memleket Partisi Marmaris İlçe Yönetim Kurulu görev dağılımı sonucu: Başkan Yardımcıları Serdar Karaağaç ve Barış Ünlü, İlçe Sekreteri Belma Uğur, Eğitim Sekreteri Ahmet Oğul , Sayman Mürvet Toprak, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de Ali Ulvi Avanoğlu, Halil Atlı, Emrah Kaymaz, Cihan Bayri, Feridun Özgiden, Kamil Taşkın, Birgül Koçer, Hayri Ülker ve Oktay Ünlü oldu. Ata SEVGİ AjansCANKA
#memleketpartisimarmaris #ajanscanka #bültendergisi #duranilgün
Kategori
Marmaris
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.