Nevizadeler İçinden Çıkılamaz Bir Halde - Ulan İstanbul 23. Bölüm

35 İzlenme
Published
Ulan İstanbul 23. Bölüm Kandemir hastaneye kaldırıldı, Karloslar kaza yaptı, Bahadırlar teknede kilitli ve Ferdi yakalanmak üzere...

Dizinin bu bölümünde; çete bu kez; öfke kontrolü olmayan psikopat, insan kaçakçısı Faysal Temiz’i hedefe alıyor. Ancak bu sefer ki hedefleri her zamankinden daha tehlikeli.

Ferdi’nin hatasını affetmeyen Kandemir, eksik de olsa ekibiyle yoluna devam eder. Sıradaki iş, öfke kontrolü olmayan psikopat, insan kaçakçısı Faysal Temiz’dir. Ancak bu sefer ki hedefleri her zamankinden daha tehlikelidir. Ferdi, Tuncer’in yanında kalmaya başlar. Genç adam, hem Derya’nın babasını kurtarmak hem de Kandemir’e kendini affettirmek için işe girer. Bu sefer Karlos’un desteğini de alır. Umursamıyormuş gibi davransa da, Ferdi ile arasında olanlar Kandemir’i içten içe kemirmektedir. Ceyhun’un evlenip yanından taşınacak olmasına bir türlü alışamayan Şehriban’ı yalnızlık korkusu sarar. Oğlunun evinde kendine ait bir odası olduğunu düşünen Şehriban, yanıldığı ortaya çıkınca ortalık fena karışır. Ceyhun’dan ümidi kesen Şehriban ,Talip’in evlenme teklifini kabul eder. Operasyon sırasında balıkçı kılığına giren Karlos ve Yaren’in mahalleden sürpriz bir ziyaretçisi vardır. Çete, babaları gibi gördüğü Kandemir’deki tuhaflıklardan dolayı endişe ederler. Üstelik Maşuka’dan Kandemir’in sağlığı ile ilgili gelen beklenmedik telefon şüphelerini haklı çıkartır. Kandemir, Yaren, Karlos, Ferdi, Derya, Bahadır ve Tuncer… Girdikleri operasyonda işler iyice sarpa sarar. Üstelik bu sefer şans yanlarında değil, karşılarındadır!

İstanbul'da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, yanında yetiştirdiği ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi; "Adaletli Çalmak"tır. İhtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan araklarlar. Ferdi, Karlos, Yaren ve Bahadır'dan oluşan bu tayfayı birbirine bağlayan en temel şey dostluktur. Ancak Kandemir'in eski ve değerli dostu olan Ali Rıza Kaptan'ın kendisi yüzünden tuzağa düşürülüp cezaevine girdiğini öğrenmesi her şeyi değiştirir...
Kandemir ve çetesi İstanbul'un eski mahallelerinden birine yepyeni kimliklerle yerleşirler. Bu yalandan ailenin babası Kandemir ve sözde çocuklarının eve yerleşecekleri gün, bir sürpriz misafir daha katılır aralarına... Derya'nın da ekibe katılmasıyla Kandemir ve 5 çocuğundan oluşan Nevizade Ailesi son şeklini alır. Ekibin sakin ve olaysız zannedip yerleşmeye karar verdikleri mahallede ise hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değildir.

Ulan İstanbul Tüm Bölümler - https://www.kanald.com.tr/ulan-istanbul/bolumler

#Ulanİstanbul
Kategori
İstanbul
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.