SAKALLI KOMŞUNUN GİZLİ BODRUMUNU BULDUK! | (hello neighbor-scary teacher gibi)DARK RIDDLE OYNUYORUZ!

10 İzlenme
Published
Egemen Kaan ile birlikte Dark Riddle mobil oyunu oynamaya devam ediyoruz. Bu oyun hello neighbor ve scary teacher yani kızgın öğretmen karışımı. Sakallı komşumuz var ve evine girip anahtarlar arıyoruz. Bu bölümde sakallı komşunun gizemli bodrumunu bulduk.

#darkriddle

▶️ Daha fazla video:

https://www.youtube.com/watch?v=RtAJo3ThEro&list=PLAfQkuuavtntBgjkXdbL-39jeWtlxtP3-

VİDEO İÇERİĞİ:
Scary teacher, angry neighbor ve hello neighnor gibi mobil ve ücretsiz bir oyun. Büyük bir evde yaşayan bu kez bıyıklı değil ama hem bıyıklı hem sakallı bir komşumuz var. Evine girip anahtarları bulmaya çalışıyoruz. Dark riddle nasıl bitirilir hep birlikte ileri bölümlerde göreceğiz. Dark Ridlle 3. bölümde gizemli bodrumu bulduk. Uzay üssü gibi bir yer. Gizemli kartlar var.


???? ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN

❗ Bizi takip edin
İNSTAGRAM @hasanmustan

???? SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw

KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. KanalıImıza hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk'da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan'ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.
Kategori
Bodrum
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.