Şehriban Kandemir'e Derya'yı İstemeye Geleceklerini Söyledi! - Ulan İstanbul 12. Bölüm

40 İzlenme
Published
Ulan İstanbul 12. Bölüm Kaçma planı olan ekip son kez eğlenmek için Derya'yı Ceyhun'a verelim dedi.

1 milyon lirayı toplayan Kandemir ve çetesi artık kaçış planları yapıyor.

Kandemir ve Doğan, Vahit Akça’dan istedikleri parayı koparmayı başarırlar.

Ancak durumu hazmedemeyen Vahit Akça’nın bu işin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Kandemir ve Doğan’a ulaşmak için çalışmalarına hemen başlar. Albüm teklifi alan Yaren sanatı ile aşkı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Yaptıkları son büyük vurgunla Kaptan’ı kurtaracak parayı toplayan ekip artık oyunun sonuna gelir. Herkes yeni hayatları için planlar yapmaya başlar. Kandemir, mahalleliye sezdirmeden ortadan kaybolmaları için gerekli ayarlamaları yapar.

Ceyhun ile Şehriban ise, Ceyhun’a, Derya’yı istemek için harekete geçerler. Ceyhun, Derya’ya evlenme teklifi eder. Şehriban ise Nevizadeler’in kapısına dayanır. Ertesi gün kaçacaklarının rahatlığıyla Kandemir, Şehriban’a Derya da Ceyhun’a evet der. Vahit Akça ise kendi yöntemleri ile Doğan’a ulaşmayı başarır. Ceyhun ile Derya’ya güle oynaya söz kesen ekip, son oyunlarının tadını çıkarırlarken hiç beklemedikleri bir sürprizle karşı karşıya kalırlar.

İstanbul'da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, yanında yetiştirdiği ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi; "Adaletli Çalmak"tır. İhtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan araklarlar. Ferdi, Karlos, Yaren ve Bahadır'dan oluşan bu tayfayı birbirine bağlayan en temel şey dostluktur. Ancak Kandemir'in eski ve değerli dostu olan Ali Rıza Kaptan'ın kendisi yüzünden tuzağa düşürülüp cezaevine girdiğini öğrenmesi her şeyi değiştirir...
Kandemir ve çetesi İstanbul'un eski mahallelerinden birine yepyeni kimliklerle yerleşirler. Bu yalandan ailenin babası Kandemir ve sözde çocuklarının eve yerleşecekleri gün, bir sürpriz misafir daha katılır aralarına... Derya'nın da ekibe katılmasıyla Kandemir ve 5 çocuğundan oluşan Nevizade Ailesi son şeklini alır. Ekibin sakin ve olaysız zannedip yerleşmeye karar verdikleri mahallede ise hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değildir.

Ulan İstanbul Tüm Bölümler - https://www.kanald.com.tr/ulan-istanbul/bolumler

#Ulanİstanbul
Kategori
İstanbul
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.